Montaż kamer i Monitoringu

Instalacja kamer i monitoringu CCTV

Monitoring IP jest nowoczesnym wszechstronnym i prostym systemem podglądu i rejestracji obrazu, dzięki niemu możemy bezpośrednio z naszego telefonu, komputera czy tabletu sprawdzić co się dzieje w domu, firmie, czy na hali produkcyjnej. Dzięki możliwości sterowania kamerą lub kamerami widzimy nie tylko stały podgląd danego fragmentu, a możemy przemieścić kamerę i sprawdzić co się dziej w dalszej części pomieszczenia. Dzięki temu że kamery wykorzystują sieć WiFi nie musimy ciągnąć wielu metrów kabli aby uzyskać podgląd.

Kamery możemy użyć dosłownie wszędzie np do monitorowania:

 • dziecka w domu
 • pomocy domowej, opiekunki
 • pracowników
 • garażu
 • parkingu
 • mieszkania
 • domu
 • magazynu

A najważniejsze że możesz to robić z dowolnego miejsca na świecie, korzystając z: laptopa, telefonu, tableta.

Korzyści jakie płyną z zamontowania kamer IP

 • większa rozdzielczość obrazu (bardziej widoczny i kontrastowy obraz)
 • kompaktowe rozmiary
 • prosta konfiguracja i obsługa
 • podgląd w nocy dzięki diodom IR
 • obsługa przez internet
 • zapis na karcie pamięci

Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem i montażem systemów monitoringu. Wszystkie nasze instalacje są dopasowywane indywidualnie do klienta w zależności od wymagań technicznych i możliwości finansowych.

Zabezpieczenie posiadanego terenu lub wnętrza budynku jest w dzisiejszych czasach znacznie łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Nowoczesna technologia rejestracji obrazu pozwala nam dostrzec ze szczegółami co dzieje się w firmie i zareagować na wszelkie potencjalne zagrożenia, które mogłyby się pojawić. Dobry i działający monitoring da możliwość szybkiej reakcji, zapewniając użytkownikowi bezpieczeństwo i pewność.

Mobilny podgląd działania firmy

Monitoring IP to nowoczesne rozwiązanie, które coraz częściej zastępuje tradycyjne systemy podglądu i rejestracji obrazu. Dzięki niemu możliwe jest sprawdzenie co dzieje się w pomieszczeniu lub na danym terenie nawet za pomocą urządzeń mobilnych, takich jak telefony czy tablety. System ten pozwala również kierować nawet wieloma kamerami, umożliwiając użytkownikom sprawdzenie co dzieje się w innych częściach pomieszczenia. Każde z urządzeń może wykorzystywać do swojego działania sieć Wi-Fi, co sprawia, że nie jesteśmy zmuszeni przeciągać kabli po całym zakładzie, pokoju lub podwórku.

Gdzie zakładamy kamery?

Nowoczesne kamery mogą być używane do monitorowania różnych miejsc. Są one doskonałym rozwiązaniem dla młodych rodziców, aby mieć pewność, że ich niemowlak dobrze się czuje w każdym momencie dnia. W przypadku zatrudnienia pomocy domowej lub niani, możliwe jest wtedy także sprawdzenie jej pracy i tego, jak traktuje ona dziecko.

Wiele osób oraz instytucji używa monitoringu również w garażach. Dzięki niemu zapewniamy bezpieczeństwo nie tylko znajdującym się tam samochodom, ale także wszystkim użytkownikom tej przestrzeni.

Kolejnymi miejscami, w których dobry system podglądu może okazać się niezwykle potrzebny są dowolne przestrzenie fabryk oraz magazynowe. Zastosowanie w nich kamer pozwoli zachować bezpieczeństwo i szybko reagować na dowolne zagrożenia dla pracowników.

Profesjonalny montaż monitoringu

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu montażu kamer monitoringu. Zawsze rozpoczynamy je od rozmowy z Klientem, aby ustalić jaki dokładnie system powinien zostać zainstalowany. Następnie dobieramy poszczególne urządzenia i ich lokalizację do konkretnego miejsca, by jak zapewnić jak najlepszą widoczność każdego ważnego punktu. Zawsze dbamy również, by montowany system zainstalowany był w sposób ergonomiczny i pozwalał na wykorzystanie swoich pełnych możliwości.

Indywidualny projekt systemu

Instalację monitoringu przeprowadzamy na podstawie specjalnie przygotowanego wcześniej, indywidualnego projektu. Jest on niezbędny, aby zapewnić widoczność we wszystkich najważniejszych miejscach. Po umówieniu prac przystępujemy do montażu i instalacji wszystkich urządzeń.

Chętnie przeprowadzamy również szkolenia dotyczące korzystania z systemu, aby mogli Państwo mieć pewność, że działa on bez zarzutu i zapisuje wszystkie ważne informacje. Montowana przez nas technologia charakteryzuje się prostą konfiguracją i obsługą, dzięki czemu od razu po kursie będą Państwo mogli zacząć korzystanie z niej.

Profesjonalny zespół

Aby najlepiej dobrać system monitoringu do swoich potrzeb, warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która zaprojektuje rozłożenie kamer i zamontuje je w odpowiednich miejscach. Nasz wyspecjalizowany i świetnie przeszkolony zespół zajmuje się tym od lat, instalując najlepsze urządzenia u licznych Klientów.

Zapraszamy do kontaktu. Instalowane przez nas urządzenia zapewnią Państwu bezpieczeństwo i pewność działania w każdych warunkach.