Montaż telewizora na ścianie Warszawa

Wieszanie telewizorów LCD, LED, OLED, QLED na uchwytach do ściany z betonu, cegły czy karton-gipsu

Antex - montaż telewizorów na ścianie

Współczesne telewizory wyposażone są w ekrany o coraz większej przekątnej, stają się przy tym coraz cieńsze i bardziej eleganckie. Nie są one już tylko sprzętem użytkowym ale także ozdobą wnętrza, coraz więcej osób decyduje się na ich montaż na ścianie.

Zamontowanie telewizora na uchwycie nie tylko nada wnętrzu elegancji i estetyki ale także zabezpieczy przed upadkiem i uszkodzeniem ekranu. Aby tak się stało niezwykle ważne jest prawidłowe jego zamontowanie, dlatego też producenci telewizorów zalecają korzystanie z profesjonalnych usług montażowych.

Montaż telewizora za naszym pośrednictwem to także jego ochrona. Nasze prace objęte są polisą ubezpieczeniową co zagwarantuje wypłatę odszkodowania w przypadku jakiejkolwiek szkody. W sytuacji samodzielnego montażu niejednokrotnie zdarzają się nieszczęśliwe wypadki takie jak pęknięcia, stłuczenia czy zarysowania ekranu, których nie obejmuje gwarancja producenta.

Nasi fachowcy chętnie zaproponują Państwu odpowiedni uchwyt, wskażą najlepsze miejsce do montażu, zaprogramują sprzęt i poinstruują w jego obsłudze.

Jak zamontować TV na ścianie?

Każdy z nas marzy o zastosowaniu nowoczesnej technologii i zakupie nowszego sprzętu jednak należy liczyć się z tym, że może on zająć znacznie więcej miejsca niż poprzedni. Współczesne telewizory wyposażone są w ekrany o coraz większej przekątnej, stają się przy tym coraz cieńsze i bardziej eleganckie. Nie są one już tylko sprzętem użytkowym, ale także cenną ozdobą wnętrza, przez co coraz więcej osób decyduje się na ich montaż na ścianie. Mocowanie TV do powierzchni pionowej może okazać się jednak zadaniem trudnym, wymagającym zaawansowanych umiejętności technicznych.

Korzyści płynące z profesjonalnego mocowania TV

Montowanie telewizora na ścianie nie tylko nada wnętrzu elegancji i estetyki, ale także zabezpieczy przed upadkiem i uszkodzeniem ekranu bądź jakiejkolwiek innej jego części. Aby tak się stało, niezwykle ważne jest prawidłowe jego zamocowanie, dlatego też producenci TV zalecają korzystanie z profesjonalnych usług montażowych. Nasza firma gwarantuje fachowe wykonanie usługi w najniższej możliwej cenie. Korzystając z naszych usług nie muszą się Państwo obawiać, że cokolwiek pójdzie nie tak, gdyż zatrudniani fachowcy nie raz radzili sobie ze wszystkimi zagadnieniami związanymi z wieszaniem TV.

Ochrona prawna naszych działań

Montaż telewizora na ścianie za naszym pośrednictwem to także jego ochrona. Nasze prace objęte są polisą ubezpieczeniową co zagwarantuje wypłatę odszkodowania w przypadku jakiejkolwiek szkody. W przypadku samodzielnego mocowania sprzętu niejednokrotnie zdarzają się nieszczęśliwe wypadki takie jak pęknięcia, stłuczenia czy zarysowania ekranu, których nie obejmuje standardowa gwarancja producenta. W takiej sytuacji cena naprawy TV może niekiedy stać się tak wysoka, że stanie się ona kompletnie nieopłacalna.

Dlaczego lepiej zatrudnić fachowców?

Jest wiele czynników, na które należy zwrócić uwagę podczas mocowania telewizora do ściany. Przede wszystkim należy posiadać niezbędne narzędzia, których kupno nie jest opłacalne przy jednorazowym montażu ze względu na ich wysoką cenę. Uchwyt TV może też być wyposażony w elementy, wymagające zastosowania rozwiązań niestandardowych, przez co cały proces staje się bardziej skomplikowany. Zwiększa się wtedy także jego cena, gdyż poszczególne zestawy mogą nie być wyposażone w konkretny klucz, wiertło lub inne niezbędne elementy. Nasza firma zobowiązuje się do posiadania każdego niezbędnego narzędzia używanego podczas mocowania TV dzięki czemu klient nie jest zobowiązany do jego zakupu w celu jednorazowego wykorzystania.

Problematyczna struktura ścian

Kolejnym elementem, który utrudnić może mocowanie telewizora do ściany, jest struktura samej przegrody pionowej. Jest to problem dotykający przede wszystkim starej zabudowy o niepewnym pochodzeniu, gdyż materiały użyte przy jej powstawaniu mogły ulec częściowej lub całkowitej degradacji. Ze względu na ciężar nowoczesnych urządzeń, wymagają one często użycia specjalnych kołków montażowych lub kotwy chemicznej odpowiednio dobranych do poszczególnych ścian. Uniemożliwia się w ten sposób samoistne odczepienie się telewizora, które mogłoby spowodować nie tylko jego uszkodzenie ale także uszczerbek na cennym zdrowiu użytkowników.

Zawieszenie telewizora na ścianie

Jakość wykonanego montażu w różnych materiałach zależy nie tylko od użytych narzędzi. Bardzo ważnym czynnikiem jest doświadczenie mocującego uchwyt fachowca, który posiada cenne umiejętności i sprzęt niezbędny do zawieszenia telewizora niezależnie od struktury samej ściany. Osobom o mniejszym doświadczeniu trudność może sprawić m.in. przewidzenie zachowania się napotkanego materiału oraz określenie stopnia jego trwałości. Ponadto ścianę należy prześwietlić wykrywaczem stali i prądu aby zapobiec ewentualnemu uszkodzeniu przewodów lub konstrukcji nośnej. Problemem stają się także dodatkowe otwory, które po zawieszeniu TV powinno się usunąć, gdyż poza nieestetycznym wyglądem są one źródłem osiadającego na różnych powierzchniach pyłu i kurzu.

Atrakcyjna cena montażu telewizora

Zatrudnieni w naszej firmie fachowcy często zmagają się z problemami wynikającymi z czynników związanych ze strukturą ścian. Są oni jednak odpowiednio przeszkoleni, co sprawia, że cena montażu telewizora na ścianie pozostaje dla Państwa atrakcyjna nawet przy wyjątkowo trudnym mocowaniu. Znają oni także niemal każdy uchwyt do TV dostępny na rynku, dzięki czemu wiedzą jak w najprostszy sposób go zawiesić. Dzięki nim telewizor zostanie zamocowany w najlepiej przystosowanym do tego miejscu i zostanie w nim tak długo, jak będzie to potrzebne.

Profesjonalny montaż telewizora na ścianie

Korzystanie z naszych usług jest bardzo proste. Zatrudnieni przez firmę fachowcy pomogą Państwu dobrać odpowiedni uchwyt i wskażą najlepsze miejsce do montażu telewizora w oparciu o wizję Klienta. Zaprogramują oni także TV i udzielą cennych instrukcji dotyczących jego obsługi. Oprócz dobrze wykonanej pracy najważniejsze jest dla nas Państwa zadowolenie, na podstawie którego staramy się budować markę.

Atrakcyjny cenowo montaż TV na ścianie

Ze względu na różnice wynikające z układu pomieszczeń i rozmieszczonych w nich mebli, każde mocowanie telewizora na ścianie traktujemy jako zupełnie odrębny przypadek. Mimo to, zawsze staramy się zachować atrakcyjną cenę usługi, aby nasi Klienci mogli długo cieszyć się z fachowo zawieszonego TV, wiedząc, że zapłacili dokładnie tyle ile powinni. Dobrze umieszczone urządzenie doskonale uzupełni wnętrze i pomoże Państwu odprężyć się po ciężkim dniu pracy.

Ekran zawieszony na ścianie daje efekt seansu kinowego w domowym zaciszu. Dlatego właśnie oferowana przez nas usługa cieszy się tak sporą popularnością. Montaż telewizorów to w pełni profesjonalna i kompleksowa usługa, która pozwoli wszystkim domownikom na oglądanie swoich ulubionych programów w możliwie najlepszej odsłonie.

Sobienie-Jeziory, Zakręt, Sulejówek, Halinów, Dębe Wielkie, Góra Kalwaria, Piaseczno, Zalesie Górne, Tarczyn, Grójec, Warka, Konstancin-Jeziorna oraz Białobrzegi to miejscowości, do których mieszkańców kierujemy naszą ofertę. Mieszkasz w jednym z nich i marzysz o eleganckim wnętrzu z ekranem stylowo zawieszonym na ścianie? Skontaktuj się z nami. Posiadamy odpowiednie materiały oraz narzędzia, by oferować wszystkim zainteresowanym profesjonalne usługi montażowe. Ponadto, wszelkie prace wykonywane są wyłącznie przez fachowców, a dodatkowo objęte zostały polisą ubezpieczeniową. Dzięki temu w razie jakiejkolwiek szkody gwarantujemy wypłatę stosownego odszkodowania.