Multiroom

Jeden wspólny zestaw satelitarny dla wielu dekoderów

Instalacja multiroom - Warszawa

Każdego wieczoru w Twoim domu rozgrywa się walka o pilota do telewizora a Ty kolejny raz rezygnujesz z odcinka serialu, aby zrobić przyjemność partnerowi, który chce obejrzeć ważny mecz ulubionej piłkarskiej drużyny? Możemy pomóc Wam rozwiązać ten problem i zaproponować instalację usługi Multiroom. Dzięki niej będziecie mieli możliwość oglądania różnych kanałów telewizyjnych nawet na kilku telewizorach jednocześnie w ramach jednej umowy!

Multiroom jest to jeden, wspólny zestaw instalacji satelitarnej dla wszystkich dekoderów, w tym jednego dekodera z cyfrową nagrywarką, które zapewniają wyświetlanie programów w najlepszej jakości. Abonent posiada dostęp do wybranych pakietów platformy Canal+, NC+, Cyfrowy Polsat, Orange oraz usług dodatkowych, w tym dostęp do kolekcji VOD. Sygnał z instalacji satelitarnej musi być doprowadzony do każdego dekodera.

Chcesz oglądać inny kanał niż Twoi lokatorzy? Może po prostu masz kilka odbiorników w domu i chcesz, by każdy mógł w tym samym momencie oglądać swój ulubiony program? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest Multiroom. Dzięki niemu każdy z domowników może niezależnie od innych oglądać swoje ulubione filmy, seriale i programy o każdej porze. Nie musisz podpisywać dodatkowych umów z operatorem ani kupować i montować dodatkowych anten do każdego z odbiorników w domu.

Multiroom - odpowiedź na potrzeby domowników

Specjalny system zapewnia odbiór wielu różnych stacji przez kilku domowników w tym samym czasie. W praktyce oznacza to, że wszystkie odbiorniki w domu zostają podłączone do jednej, tej samej anteny, a mimo tego każdy z nich działa zupełnie niezależnie. Innymi słowy, każdy telewizor w każdym momencie posiada pełen zakres dostępnych kanałów TV. Abonament Multiroom posiada dostęp do wybranych pakietów platformy Cyfrowy Polsat, Canal + i NC + oraz Orange. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych z Warszawy i okolic do kontaktu. Specjalizujemy się w instalacjach: montaż Multiroom Polsat Box ,Cyfrowy Polsat montaż Multiroom Canal + Plus, NC + montaż Multiroom Orange na terenie Warszawy i okolic.

Specjalizujemy się w instalacjach:

  • montaż Multiroom Cyfrowy Polsat
  • montaż Multiroom Canal +, NC +
  • montaż Multiroom Orange

na terenie Warszawy i okolic.

Nawet 6 dekoderów

W ramach jednego abonamentu i jednej instalacji antenowej możesz podłączyć aż 6 dekoderów: dekoder główny i do 5 dekoderów dodatkowych (w zależności od dostępnych opcji w wybranej platformie satelitarnej).