Multiroom
Jeden wspólny zestaw satelitarny dla wielu dekoderów

Każdego wieczoru w Twoim domu rozgrywa się walka o pilota do telewizora a Ty kolejny raz rezygnujesz z odcinka serialu, aby zrobić przyjemność partnerowi, który chce obejrzeć ważny mecz ulubionej piłkarskiej drużyny? Możemy pomóc Wam rozwiązać ten problem i zaproponować instalację usługi Multiroom. Dzięki niej będziecie mieli możliwość oglądania różnych kanałów telewizyjnych nawet na kilku telewizorach jednocześnie w ramach jednej umowy!

Multiroom jest to jeden, wspólny zestaw instalacji satelitarnej dla wszystkich dekoderów, w tym jednego dekodera z cyfrową nagrywarką, które zapewniają wyświetlanie programów w najlepszej jakości. Abonent posiada dostęp do wybranych pakietów platformy Canal+, NC+, Cyfrowy Polsat, Orange oraz usług dodatkowych, w tym dostęp do kolekcji VOD. Sygnał z instalacji satelitarnej musi być doprowadzony do każdego dekodera.

Specjalizujemy się w instalacjach:

  • montaż Multiroom Cyfrowy Polsat
  • montaż Multiroom Canal +, NC +
  • montaż Multiroom Orange

na terenie Warszawy i okolic.

Nawet 6 dekoderów

W ramach jednego abonamentu i jednej instalacji antenowej możesz podłączyć aż 6 dekoderów: dekoder główny i do 5 dekoderów dodatkowych (w zależności od dostępnych opcji w wybranej platformie satelitarnej).