Oferta

Świadczymy profesjonalne usługi takie jak montaż anten satelitarnych: NC +, Cyfrowy Polsat, TNK, ORANGE (wszystkie platformy polskie i zagraniczne) oraz instalacja anten Naziemnej Telewizji Cyfrowj DVB-T, LTE oraz GSM. Nasza firma wykonuje usługi w zakresie instalacji,modernizacji,naprawy,konserwacji;anten satelitarnych,cyfrowych,naziemnych.

Dysponujemy doskonale przygotowaną ofertą instalacji zbiorczych dla domków jednorodzinnych oraz budownictwa wielorodzinnego. Realizujemy serwis anten, a także ustawianie anten telewizyjnych. Posiadamy profesjonalne urządzenia pomiarowe, co pozwala na wykonanie szybkiego, estetycznego i przede wszystkim trwałego montażu.

Jeśli chcesz aby w każdym Twoim pokoju była telewizja SATELITARNA +CYFROWA NAZIEMNA+RADIO mamy dla Państwa MULTISWITCH który rozwiąże państwa wymagania.Rozbudowujemy instalacje według wymagań tak aby właściciel był zadowolony z naszej usługi.Multiroom podłączamy również bezprzewodowo przez Wifi Access Pointy lub tradycyjnie przewodem.

Zakres usług:

TV Satelitarna
Montaż anten satelitarnych

Profesjonalne instalacje satelitarne

 • To funkcjonalność, niezawodność i nieograniczone możliwości profesjonalnie przygotowanej instalacji
 • Kanały cyfrowe, internet, VOD - wypożyczanie filmów, kanały w jakości HD
 • Indywidualny dobór sprzętu w zależności od potrzeb i funduszy klienta
 • Możliwość odbioru sygnału satelitarnego w każdym osobnym pokoju
 • Instalacje indywidualne, zbiorcze, hotelowe

Indywidualna instalacja zestawu satelitarnego

Jest najczęściej spotykaną instalacją, co możemy zaobserwować na przestrzeni kilku ostatnich lat m.in. po ilości anten montowanych na budynkach. Podstawowe instalacje satelitarne składają się z anteny, konwertera i podłączonego poprzez przewód koncentryczny dekodera satelitarnego.

Taka instalacja pozwala nam na odbiór kanałów satelitarnych na jednym telewizorze. Mamy tu na myśli wiodące platformy cyfrowe takie jak:
NC+, Cyfrowy Polsat,N, Cyfra+, TNK i inne....

Montaż oraz serwis platform cyfrowych

Z powodzeniem wykonujemy takie instalacje i wychodząc naszym klientom na przeciw załatwiamy wszelkie formalności związane z podpisaniem umowy abonenckiej jeśli chodzi o płatne platformy cyfrowe. Dobieramy również w sposób profesjonalny pozostałe elementy eksploatacyjne niezbędne do prawidłowego funkcjonowania tej instalacji.

Posiadamy pełen asortyment montażowy niezbędny do odbioru Telewizji Satelitarnej.

Krótkie terminy realizacji, fachowa obsługa oraz gwarancja na zakupione u nas materiały i każdą z usług.

TV naziemna DVB-T
Montaż anten naziemnych DVB-T

Dzięki naszej wiedzy i długoletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaproponować optymalne rozwiązania zarówno pod względem funkcjonalności jak i ceny. Oferowane przez nas systemy antenowe oparte są o najnowocześniejszy sprzęt z zastosowaniem innowacyjnych technologii. Najważniejsze jest jednak to, iż polecane przez nas instalacje antenowe są funkcjonalne i niezawodne.

Profesjonalne instalacje antenowe

 • To dostęp do kanałów radiowych i telewizyjnych w standardzie DVB-T
 • Możliwość niezależnego wyboru kanału na każdym z odbiorników
 • Indywidualny dobór sprzętu w zależności od lokalizacji
 • Możliwośc podłączenia dodatkowych usług
 • Bezpłatne kanały naziemnej telewizji cyfrowej

Gdzie wykonyjemy instalacje?

Instalacje wykonujemy w domach jednorodzinnych / wielorodzinnych, jak i też w obiektach hotelowych, pensjonatach, instytucjach czy osiedlach mieszkaniowych.

Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu złożenia zapytania, po którym zaprojektujemy i wykonamy dla Państwa instalację antenową, zgodną z jej przeznaczeniem. Gwarantujemy idealną jakośc obrazu.
Posiadamy pełen asortyment montażowy niezbędny do odbioru Telewizji Satelitarnej i Telwizji naziemnej cyfrowej DVB-T.
Krótkie terminy realizacji, fachowa obsługa oraz gwarancja na zakupione u nas materiały i każdą z usług.

Monitoring
Instalacja kamer CCTV

Monitoring IP jest nowoczesnym wszechstronnym i prostym systemem podglądu i rejestracji obrazu, dzięki niemu możemy bezpośrednio z naszego telefonu, komputera czy tabletu sprawdzić co się dzieje w domu, firmie, czy na hali produkcyjnej. Dzięki możliwości sterowania kamerą lub kamerami widzimy nie tylko stały podgląd danego fragmentu, a możemy przemieścić kamerę i sprawdzić co się dziej w dalszej części pomieszczenia. Dzięki temu że kamery wykorzystują sieć WiFi nie musimy ciągnąć wielu metrów kabli aby uzyskać podgląd.

Kamery możemy użyć dosłownie wszędzie np do monitorowania:

 • dziecka w domu
 • pomocy domowej, opiekunki
 • pracowników
 • garażu
 • parkingu
 • mieszkania
 • domu
 • magazynu

A najważniejsze że możesz to robić z dowolnego miejsca na świecie, korzystając z: laptopa, telefonu, tableta.

Korzyści jakie płyną z zamontowania kamer IP

 • większa rozdzielczość obrazu (bardziej widoczny i kontrastowy obraz)
 • kompaktowe rozmiary
 • prosta konfiguracja i obsługa
 • podgląd w nocy dzięki diodom IR
 • obsługa przez internet
 • zapis na karcie pamięci

Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem i montażem systemów monitoringu. Wszystkie nasze instalacje są dopasowywane indywidualnie do klienta w zależności od wymagań technicznych i możliwości finansowych.

TV zbiorcza RTV-SAT
Profesjonalna instalacja systemów antenowych

Instalacja satelitarna zbiorcza

Jest idealnym rozwiązaniem dla mieszkań, w których planujemy instalacje kilku / kilkunastu telewizorów z dostępem do kanałów satelitarnych,radiowych oraz cyfrowych naziemnych. Instalacja satelitarna zbiorcza jest niezbędnym rozwiązaniem dla małych hoteli, pensjonatów, domów wczasowych. Rozwiązanie techniczne tego zagadnienia polega oczywiście na jednej antenie satelitarnej,jednej antenty DVB-T,jednej anteny radiowej podłączonej do multiswitchy bądź urządzeń rozdzielających sygnał i doprowadzenie go do każdego punktu odbiorczego, w którym mamy niezależny od innych pokoi dostęp do kanałów satelitarnych,cyfrowych naziemnych i radiowych.

Zalety instalacji zbiorczej

Taka instalacja ma szereg zalet. Przede wszystkim oszczędzamy na umiejętnym rozplanowaniu okablowania doprowadzając tylko jeden przewód koncentryczny od centrali do odbiornika cyfrowego. Oszczędzamy również na urządzeniach dystrybucyjnych, których tylko jeden zestaw znajduje się w centrali niezależnie od ilości odbiorników końcowych. Ale podstawową zaletą jest równa i doskonała jakość sygnału w instalacji naszego budynku, która jest niezbędna do odbioru kanałów w jakości High Definition, potocznie znanych jako HD.

Zapraszamy do współpracy właścicieli obiektów czy deweloperów pragnących zaprojektować bądź zmodernizować swoje instalacje antenowe.

Posiadamy pełen asortyment montażowy niezbędny do wykonania instalacji zbiorczej.

Serwis, ustawianie anten
Profesjonalne ustawienie anteny

Przy odbiorze telewizji satelitarnej za pomocą zestawu cyfrowego niezwykle ważne jest, aby antena satelitarna była możliwie dokładnie ustawiona. Precyzyjne ustawienie anteny zapobiega szeregowi czynników zakłócających prawidłowy odbiór programów np. brak obrazu, zawieszanie obrazu, szatkowanie. Zapewnia również poprawne działanie całego zestawu.

Niezbędne przy profesjonalnych ustawieniach anten są przyrządy pomiarowe i wiedza.

Oferowana przez naszą firmę usługa polega na ustawieniu anteny satelitarnej przy pomocy specjalistycznego sprzętu pomiarowego. Profesjonalne ustawienie gwarantuje prawidłowy odbiór sygnału z satelity przez antenę.

Odpowiednie ustawienie anteny umożliwia odbiór - Platform cyfrowych: NC+,Cyfrowy Polsat,Cyfra+, FTA niekodowane, Orange T.P.S.A. – Videostrada Livebox, Telewizja na kartę

Montaż telewizorów LCD, LED, Plazma
Montaż telewizorów do ścian i innych powierzchni

Oferujemy usługi w zakresie profesjonalnego montażu telewizorów LCD i Plazma za pomocą uchwytów ściennych na ścianach i innych powierzchniach (w mieszkaniach, klubach, hotelach itp.) w zależności od możliwości i sugestii klienta. Zajmujemy się również programowaniem montowanego sprzętu oraz krótkim instruktażem i omówieniem podstawowych zasad działania

Multiroom
Jeden wspólny zestaw satelitarny dla wielu dekoderów

Każdego wieczoru w Twoim domu rozgrywa się walka o pilota do telewizora a Ty kolejny raz rezygnujesz z odcinka serialu, aby zrobić przyjemność partnerowi, który chce obejrzeć ważny mecz ulubionej piłkarskiej drużyny? Możemy pomóc Wam rozwiązać ten problem i zaproponować instalację usługi Multiroom. Dzięki niej będziecie mieli możliwość oglądania różnych kanałów telewizyjnych nawet na kilku telewizorach jednocześnie w ramach jednej umowy!

Multiroom jest to jeden, wspólny zestaw instalacji satelitarnej dla wszystkich dekoderów, w tym jednego dekodera z cyfrową nagrywarką, które zapewniają wyświetlanie programów w najlepszej jakości. Abonent posiada dostęp do wybranych pakietów platformy NC+, Cyfrowy Polsat, Orange oraz usług dodatkowych, w tym dostęp do kolekcji VOD. Sygnał z instalacji satelitarnej musi być doprowadzony do każdego dekodera.

Specjalizujemy się w instalacjach:

 • montaż Multiroom Cyfrowy Polsat
 • montaż Multiroom NC+
 • montaż Multiroom Orange

na terenie Warszawy i okolic.

Nawet 6 dekoderów

W ramach jednego abonamentu i jednej instalacji antenowej możesz podłączyć aż 6 dekoderów: dekoder główny i do 5 dekoderów dodatkowych (w zależności od dostępnych opcji w wybranej platformie satelitarnej).

Telewizja na kartę HD
Jeden wspólny zestaw satelitarny dla wielu dekoderów

Bez umowy bez abonamentu, proste jak telefon na kartę. Kanały bez opłat i na doładowanie. Najwyższa jakość obrazu High Definition

Zalety telewizji na kartę HD:

 • Cyfrowa jakość obrazu i dźwięku
 • Jasne reguły: zero umów i formalności, zero abonamentu - podłączasz, aktywujesz i oglądasz.
 • Możliwość nagrywania na zewnętrzny dysk USB
 • Bezpłatna cyfrowa telewizja naziemna
 • Setki niekodowanych bezpłatnych kanałów satelitarnych
 • Swoboda: to Ty decydujesz czy i kiedy chcesz doładować swoją kartę. Kanały w ofercie HD

PAKIET DOMOWY HD

Ponad 20 kanałów o profilu rodzinnym. Dobrane z myślą o wszystkich pokoleniach. Rozrywka edukacja, sport, filmy i informacje dla całej rodziny

Domofony i wideodomofony
Dla państwa wygody i bezpieczeństwa

 

Oferujemy Państwu nasze usługi w zakresie montażu lub modernizacji analogowych i cyfrowych systemów domofonowych i wideodomofonowych. Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu kompleksowe rozwiązania umożliwiające realizacje prostych jak i bardzo rozbudowanych instalacji wideo- i domofonowych oraz sprostać wyszukanym wymaganiom użytkowników w poszczególnych lokalach (prywatne panele zewnętrzne, odbiorniki wewnętrzne audio, wideo słuchawkowe i bezsłuchawkowe, funkcje monitoringu domowego, itp.). Istnieje możliwość integracji systemów domofonowych z elementami kontroli dostępu oraz CCTV w znaczący sposób poszerzając ich funkcjonalność (zamki kodowe, czytniki, dodatkowe kamery itp.). Systemy mogą być wykonane na tradycyjnych instalacjach wieloprzewodowych z użyciem kabla koncentrycznego lub też na instalacji dwuprzewodowej bez polaryzacji – również systemy wideo kolor!

W naszych realizacjach używamy sprawdzonych urządzeń czołowych producentów sprzętu domofonowego i wideodomofonowego jak: Legrand-BTicino, Urmet, ACO-CDN, Laskomex, Golmar, Fermax, Proel oraz innych, np. wskazanych przez zamawiającego.

Instalacje domofonowe Warszawa okolice

Domofon został wynaleziony dla pełnej wygody i bezpieczeństwa mieszkańców domów jedno i wielorodzinnych, oraz na osiedlach zamkniętych. Zapewnia on komunikację pomiędzy domem, a osobą stojącą za bramą. Dzwonek do drzwi nie wymaga już wyjścia na zewnątrz, a nawet odpowiadania na wezwanie.

Dzięki kamerom jakie mają wideo-domofony widzimy najpierw gościa, po czym uznając go za niepożądanego możemy nie ujawniać się. Pozwala to na komfort prywatności, nawet dla mieszkańców dużych osiedli i zachowanie pełnego bezpieczeństwa bez konieczności wynajmowania ochrony.

Domofony i wideodomofony chronią nas przed natrętnymi domokrążcami i akwizytorami, oraz przed kontaktami z persona non grata.

Realizujemy inwestycje w domach jedno i wielomieszkaniowych gwarantując fachowe doradztwo w dziedzinie zapewnienia ochrony i bezproblemowej komunikacji między domem, a furtką.

Proponujemy Państwu wykonanie pełnego zakresu działań związanych z wyborem systemów domofonowych, projektowaniem całej instalacji, montażem i serwisem. Zapewniamy najnowszą technologię analogową i cyfrową oraz najlepszej jakości rozwiązania systemów dla każdej inwestycji, bez względu na jej wielkość.

Internet LTE
To szybkość i technika w jednym

 

Zajmujemy się instalacją anten służących do zwiększenia siły sygnału internetowego oraz polepszenia zasięgu sieci.

Wykonujemy:

 • montaż anten LTE w Warszawie i okolicy
 • montaż internetu LTE operatorów takich jak: Orange LTE, LTE Plus, T-mobile LTE, LTE w Play oraz LTE Cyfrowy Polsat
 • montaż anten UMTS, HSDPA, HSPA+, HSPA PLUS
 • montaż 3G, 4G, 5G

 

LTE (Long Term Evolution) jest najnowszym i obecnie najszybszym sposobem łączności z internetem za pomocą sieci GSM. Instalacja internetu LTE sprawi, że wyszukiwane strony internetowe będą szybko się ładować i wyświetlać, umożliwi to także natychmiastowe przesyłanie fotografii oraz innych multimediów. Technologia internetu LTE zapewnia błyskawiczne buforowanie oraz pobieranie plików. Internet LTE to także komfort oglądania filmów, które szybko się buforują i nie zatrzymują się w trakcie seansu. Montaż internetu LTE zaczynamy od sprawdzenia zasięgu i siły sygnału. Antenę LTE instalujemy na możliwie najwyższym i najdogodniejszym punkcie budynku, co zapewni doskonały odbiór sygnału. Sygnał z anteny zostaje doprowadzony do routera który przekazuje internet poprzez sieć WiFi oraz przez okablowanie dochodzące do gniazd zamieszczonych w budynku. Nasz specjalista wybierze dla Ciebie najdogodniejszy system antenowy abyś mógł cieszyć się najszybszym bezprzewodowym internetem LTE. Szybko, sprawnie i skutecznie.

Wzmacniacz GSM,DCS,3G
Rozmowy telefoniczne bez zakłóceń

 

Bardzo istotny element naszej oferty stanowią wzmacniacze sygnału GSM. Te niewielkie nowoczesne urządzenia rozwiążą Państwa problemy z ograniczonym zasięgiem w domu, pracy lub jakimkolwiek innym miejscu. Proponowane przez nas wzmacniacze GSM zapewniają najwyższą jakość połączeń, nawet tam, gdzie dotychczas ich nawiązywanie było trudne lub niemożliwe, np. w piwnicach, biurach, restauracjach czy hotelach. Repeater GSM to rozwiązanie, które w znaczny sposób poprawi Państwa komfort życia, raz na zawsze likwidując problem z zasięgiem.

Bez względu na to, czy tym czego Państwo szukacie jest antena CDMA, antena LTE, modem GSM, czy dowolnego rodzaju inny produkt – możecie być pewni, że zarówno wszystkie oferowane przez nas anteny do internetu, jak i znacznie bardziej zaawansowane rozwiązania, odznaczają się najwyższą jakością i klasą zaspokajającą najbardziej wygórowane oczekiwania.

Repeater służy do wzmocnienia sygnału GSM, DCS, 3G i wprowadzeniu go do wewnątrz pomieszczeń. Urządzenie doskonale nadaje się do miejsc, gdzie sygnał jest na tyle słaby, że prowadzenie rozmów przez telefon komórkowy czy korzystanie z bezprzewodowego Internetu jest niemożliwe. Przykładem może być miejsce położone daleko od nadajnika lub budynek z grubymi ścianami, piwnicami użytkowymi (puby, restauracje) lub nowoczesnymi oknami, których szyby zatrzymują sygnał.

Aby bez zakłóceń rozmawiać przez telefon komórkowy lub korzystać z bezprzewodowego Internetu wystarczy zamontować wzmacniacz GSM, DCS lub 3G. Wybór odpowiedniego wzmacniacza zależy od tego, na jakiej częstotliwości dany operator nadaje sygnał na Państwa terenie.

Specjalizujemy się w kompleksowym wykonywaniu systemów wzmacniania sygnału telefonii komórkowej w pasmach GSM, DCS, UMTS oraz Internetu bezprzewodowego pracującego na częstotliwościach GSM (GPRS, EDGE), DCS, UMTS (3G, HSDPA). Do instalacji wykorzystujemy urządzenia renomowanych i sprawdzonych producentów, co gwarantuje poprawne i stabilne działanie systemu.

Usługi dodatkowe
Dla Państwa wygody świadczymy również poniższe usługi


Projekt i doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego zestawu audiowizualnego

 • pomoc w wyborze komponentów nagłaśniających,
 • dobór odpowiednich marek i produktów,
 • wyszukanie dostawców oraz prezentacja urządzeń uwzględniających wspólnieustalone kryteria,
 • wyszukanie najtańszej oferty,
 • pomoc w wyborze lokalizacji sprzętu nagłaśniającego (głośników, elektroniki, ekranu, projektora).

Instalacje kina domowego i stereo

 • dobór oraz poprowadzenie wiązek kablowych,
 • montaż urządzeń wizyjnych (telewizorów, projektorów, ekranów projekcyjnych itp.),
 • montaż kolumn nagłaśniających,
 • konfiguracja oraz kalibracja systemu,
 • podłączenie urządzeń do istniejącej sieci komputerowej (radio internetowe, protokoły DLNA, Air Play, obsługa poprzez aplikację na smartfony),
 • szkolenia w zakresie obsługi i późniejszej eksploatacji.

Optymalizacja oraz rozbudowa istniejących systemów

Internet satelitarny Tooway

Tooway to szybki Internet bezpośrednio do Twojego domu. Rozwiązanie bazuje na sprawdzonej technologii satelitarnej międzynarodowego operatora Eutelsat.

Usługa oferuje stały szerokopasmowy dostęp do Internetu, zapewniając 150 razy większą prędkość przesyłu niż tradycyjne łącza telefoniczne. Tooway sprosta wszystkim Twoim potrzebom, czy to w zakresie przeglądania stron internetowych, obsługi poczty elektronicznej, pobierania plików muzycznych lub filmów.

Szybkość transmisji 20 Mbps dla downlinku (w kierunku do użytkownika) i 6 Mbps dla uplinku (w kierunku do satelity) gwarantuje, że nie będziesz się frustrować przed komputerem w oczekiwaniu na załadowanie stron. Łącze zapewnia zaspokojenie wszystkich Twoich potrzeb związanych z użytkowaniem Internetu, dzięki modemowi wykorzystującemu najnowocześniejsze technologie.
Uruchomienie usługi Internetu satelitarnego jest bardzo proste. Wystarczy podłączyć modem do komputera i zainstalować niewielką zewnętrzną antenę satelitarną. Możesz to zrobić samodzielnie lub powierzyć to zadanie naszemu specjaliście. Nie trzeba instalować żadnych łączy telefonicznych. Dostęp do Internetu uzyskujesz praktycznie od zaraz. W ramach usługi można też skorzystać z oferty dodatkowej VOIP.

W ramach usługi można też skorzystać z oferty dodatkowej. Eutelsat proponuje telewizję wielokanałową odbieraną z tej samej anteny, telefonię internetową (VoIP) oraz możliwość tworzenia domowych sieci bezprzewodowych, co pozwala na korzystanie z Internetu w całym domu, bez konieczności ułożenia dodatkowego okablowania.

Usługa dostępna na terenie Europy i w regionie Morza Śródziemnego, z zachowaniem tej samej wysokiej jakości transmisji w każdej lokalizacji. Jeżeli mieszkasz poza miastem, nie musisz już drogo płacić za włączenie Twojego domu do sieci naziemnej, ani też niecierpliwie oczekiwać na spełnienie obietnic, że w Twoim rejonie wkrótce powstanie nowoczesna infrastruktura.

W celu przygotowania profesjonalnej oferty instalacji - umawiamy się wcześniej na wizytę u klienta. Poniżej znajdziecie Państwo w zakładkach wszelkie informacje na temat oferty.

Link do strony oferty tooway: www.tooway.pl

Nie sprzedajemy zestawów Tooway– u nas możesz zamówić usługę instalacji.