Instalacja telewizji zbiorczej RTV-SAT Warszawa

Profesjonalna instalacja systemów antenowych Istalacja systemów antenowych telewizji zbiorczej RTV-SAT - Warszawa

Instalacja satelitarna zbiorcza

Jest idealnym rozwiązaniem dla mieszkań, w których planujemy instalacje kilku / kilkunastu telewizorów z dostępem do kanałów satelitarnych,radiowych oraz cyfrowych naziemnych. Instalacja satelitarna zbiorcza jest niezbędnym rozwiązaniem dla małych hoteli, pensjonatów, domów wczasowych. Rozwiązanie techniczne tego zagadnienia polega oczywiście na jednej antenie satelitarnej,jednej antenty DVB-T2,jednej anteny radiowej podłączonej do multiswitchy bądź urządzeń rozdzielających sygnał i doprowadzenie go do każdego punktu odbiorczego, w którym mamy niezależny od innych pokoi dostęp do kanałów satelitarnych,cyfrowych naziemnych i radiowych.

Zalety instalacji zbiorczej

Taka instalacja ma szereg zalet. Przede wszystkim oszczędzamy na umiejętnym rozplanowaniu okablowania doprowadzając tylko jeden przewód koncentryczny od centrali do odbiornika cyfrowego. Oszczędzamy również na urządzeniach dystrybucyjnych, których tylko jeden zestaw znajduje się w centrali niezależnie od ilości odbiorników końcowych. Ale podstawową zaletą jest równa i doskonała jakość sygnału w instalacji naszego budynku, która jest niezbędna do odbioru kanałów w jakości High Definition, potocznie znanych jako HD.

Zapraszamy do współpracy właścicieli obiektów czy deweloperów pragnących zaprojektować bądź zmodernizować swoje instalacje antenowe.

Posiadamy pełen asortyment montażowy niezbędny do wykonania instalacji zbiorczej.