Usługi dodatkowe

Dla Państwa wygody świadczymy również poniższe usługi

Projekt i doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego zestawu audiowizualnego

 • pomoc w wyborze komponentów nagłaśniających,
 • dobór odpowiednich marek i produktów,
 • wyszukanie dostawców oraz prezentacja urządzeń uwzględniających wspólnieustalone kryteria,
 • wyszukanie najtańszej oferty,
 • pomoc w wyborze lokalizacji sprzętu nagłaśniającego (głośników, elektroniki, ekranu, projektora).

Instalacje kina domowego i stereo

 • dobór oraz poprowadzenie wiązek kablowych,
 • montaż urządzeń wizyjnych (telewizorów, projektorów, ekranów projekcyjnych itp.),
 • montaż kolumn nagłaśniających,
 • konfiguracja oraz kalibracja systemu,
 • podłączenie urządzeń do istniejącej sieci komputerowej (radio internetowe, protokoły DLNA, Air Play, obsługa poprzez aplikację na smartfony),
 • szkolenia w zakresie obsługi i późniejszej eksploatacji.

Optymalizacja oraz rozbudowa istniejących systemów

Internet satelitarny Tooway

Tooway to szybki Internet bezpośrednio do Twojego domu. Rozwiązanie bazuje na sprawdzonej technologii satelitarnej międzynarodowego operatora Eutelsat.

Usługa oferuje stały szerokopasmowy dostęp do Internetu, zapewniając 150 razy większą prędkość przesyłu niż tradycyjne łącza telefoniczne. Tooway sprosta wszystkim Twoim potrzebom, czy to w zakresie przeglądania stron internetowych, obsługi poczty elektronicznej, pobierania plików muzycznych lub filmów.

Szybkość transmisji 20 Mbps dla downlinku (w kierunku do użytkownika) i 6 Mbps dla uplinku (w kierunku do satelity) gwarantuje, że nie będziesz się frustrować przed komputerem w oczekiwaniu na załadowanie stron. Łącze zapewnia zaspokojenie wszystkich Twoich potrzeb związanych z użytkowaniem Internetu, dzięki modemowi wykorzystującemu najnowocześniejsze technologie.
Uruchomienie usługi Internetu satelitarnego jest bardzo proste. Wystarczy podłączyć modem do komputera i zainstalować niewielką zewnętrzną antenę satelitarną. Możesz to zrobić samodzielnie lub powierzyć to zadanie naszemu specjaliście. Nie trzeba instalować żadnych łączy telefonicznych. Dostęp do Internetu uzyskujesz praktycznie od zaraz. W ramach usługi można też skorzystać z oferty dodatkowej VOIP.

W ramach usługi można też skorzystać z oferty dodatkowej. Eutelsat proponuje telewizję wielokanałową odbieraną z tej samej anteny, telefonię internetową (VoIP) oraz możliwość tworzenia domowych sieci bezprzewodowych, co pozwala na korzystanie z Internetu w całym domu, bez konieczności ułożenia dodatkowego okablowania.

Usługa dostępna na terenie Europy i w regionie Morza Śródziemnego, z zachowaniem tej samej wysokiej jakości transmisji w każdej lokalizacji. Jeżeli mieszkasz poza miastem, nie musisz już drogo płacić za włączenie Twojego domu do sieci naziemnej, ani też niecierpliwie oczekiwać na spełnienie obietnic, że w Twoim rejonie wkrótce powstanie nowoczesna infrastruktura.

W celu przygotowania profesjonalnej oferty instalacji - umawiamy się wcześniej na wizytę u klienta. Poniżej znajdziecie Państwo w zakładkach wszelkie informacje na temat oferty.

Link do strony oferty tooway: www.tooway.pl

Nie sprzedajemy zestawów Tooway– u nas możesz zamówić usługę instalacji.