Domofony i wideodomofony

Dla państwa wygody i bezpieczeństwa

Montaż domofonów - Warszawa

 

Oferujemy Państwu nasze usługi w zakresie montażu lub modernizacji analogowych i cyfrowych systemów domofonowych i wideodomofonowych. Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu kompleksowe rozwiązania umożliwiające realizacje prostych jak i bardzo rozbudowanych instalacji wideo- i domofonowych oraz sprostać wyszukanym wymaganiom użytkowników w poszczególnych lokalach (prywatne panele zewnętrzne, odbiorniki wewnętrzne audio, wideo słuchawkowe i bezsłuchawkowe, funkcje monitoringu domowego, itp.). Istnieje możliwość integracji systemów domofonowych z elementami kontroli dostępu oraz CCTV w znaczący sposób poszerzając ich funkcjonalność (zamki kodowe, czytniki, dodatkowe kamery itp.). Systemy mogą być wykonane na tradycyjnych instalacjach wieloprzewodowych z użyciem kabla koncentrycznego lub też na instalacji dwuprzewodowej bez polaryzacji – również systemy wideo kolor!

W naszych realizacjach używamy sprawdzonych urządzeń czołowych producentów sprzętu domofonowego i wideodomofonowego jak: Legrand-BTicino, Urmet, ACO-CDN, Laskomex, Golmar, Fermax, Proel oraz innych, np. wskazanych przez zamawiającego.

Instalacje domofonowe Warszawa okolice

Domofon został wynaleziony dla pełnej wygody i bezpieczeństwa mieszkańców domów jedno i wielorodzinnych, oraz na osiedlach zamkniętych. Zapewnia on komunikację pomiędzy domem, a osobą stojącą za bramą. Dzwonek do drzwi nie wymaga już wyjścia na zewnątrz, a nawet odpowiadania na wezwanie.

Dzięki kamerom jakie mają wideo-domofony widzimy najpierw gościa, po czym uznając go za niepożądanego możemy nie ujawniać się. Pozwala to na komfort prywatności, nawet dla mieszkańców dużych osiedli i zachowanie pełnego bezpieczeństwa bez konieczności wynajmowania ochrony.

Domofony i wideodomofony chronią nas przed natrętnymi domokrążcami i akwizytorami, oraz przed kontaktami z persona non grata.

Realizujemy inwestycje w domach jedno i wielomieszkaniowych gwarantując fachowe doradztwo w dziedzinie zapewnienia ochrony i bezproblemowej komunikacji między domem, a furtką.

Proponujemy Państwu wykonanie pełnego zakresu działań związanych z wyborem systemów domofonowych, projektowaniem całej instalacji, montażem i serwisem. Zapewniamy najnowszą technologię analogową i cyfrową oraz najlepszej jakości rozwiązania systemów dla każdej inwestycji, bez względu na jej wielkość.