CANAL+ z dostawą do domu

Antex - montaż anten satelitarnych CANAL+

Dla wszystkich zainteresowanych z Warszawy i okolicznych miejscowości przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę instalacji anten satelitarnych CANAL +. Jesteśmy Autoryzowanym Serwisem CANAL+ (dawnej NC+, N, Cyfra+). Oferujemy profesjonalizm, krótkie terminy realizacji, fachową obsługę oraz gwarancję na zakupione materiały i każdą usługę. Przeczytaj więcej i dowiedz się, dlaczego warto wybrać naszą ofertę!

Profesjonalna instalacja anten satelitarnych CANAL +

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu możemy proponować wszystkim zainteresowanym wysoki poziom wykonywanych prac. Pomagamy w doborze sprzętu, w zależności od indywidualnych potrzeb oraz funduszy Klienta. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, kompleksowo zajmujemy się załatwianiem wszelkich formalności związanych z podpisaniem umowy abonenckiej. Fachowo pomagamy również w dobraniu pozostałych elementów eksploatacyjnych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania instalacji. Montaż anten satelitarnych CANAL + wykonywany jest z należytą dokładnością, przy użyciu profesjonalnych narzędzi oraz według wytycznych producenta.

Dlaczego my? Twój sprawdzony instalator anten satelitarnych CANAL +

Zapewniamy krótkie terminy realizacji, profesjonalną obsługę oraz gwarancję zarówno na zakupione u nas materiały, jak i każdą z usług. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i kompleksowo zajmujemy się całym procesem: oferujemy umowę o telewizję, zestaw sprzętowy złożony z konwertera, anteny, uchwytu, przewodu, karty oraz dekodera, instalację sprzętu oraz instruktaż użytkowania.Wszystkie prace wykonywane są na wysokiej jakości, profesjonalnym sprzęcie instalatorskim i mierniczym. To właśnie dlatego jesteśmy w stanie uzyskać najlepsze parametry poziomu sygnału. Wszystkim zainteresowanym oferujemy nie tylko montaż, ale również fachową pomoc. Pojawiły się problemy z odbiorem kanałów w telewizorze? Zgłoś się do nas. Pomożemy w zmodyfikowaniu lub naprawie Twojej instalacji. Oprócz montażu anten satelitarnych CANAL + oraz innych usługodawców, proponujemy również naprawę, rozbudowę istniejących instalacji czy tworzenie instalacji zbiorczych, usługi multiroom, wzmacnianie sygnału GSM oraz montaż telewizorów we wskazanym miejscu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - zadzwoń teraz!