Wzmacniacz GSM,DCS,3G
Rozmowy telefoniczne bez zakłóceń

 

Bardzo istotny element naszej oferty stanowią wzmacniacze sygnału GSM. Te niewielkie nowoczesne urządzenia rozwiążą Państwa problemy z ograniczonym zasięgiem w domu, pracy lub jakimkolwiek innym miejscu. Proponowane przez nas wzmacniacze GSM zapewniają najwyższą jakość połączeń, nawet tam, gdzie dotychczas ich nawiązywanie było trudne lub niemożliwe, np. w piwnicach, biurach, restauracjach czy hotelach. Repeater GSM to rozwiązanie, które w znaczny sposób poprawi Państwa komfort życia, raz na zawsze likwidując problem z zasięgiem.

Bez względu na to, czy tym czego Państwo szukacie jest antena CDMA, antena LTE, modem GSM, czy dowolnego rodzaju inny produkt – możecie być pewni, że zarówno wszystkie oferowane przez nas anteny do internetu, jak i znacznie bardziej zaawansowane rozwiązania, odznaczają się najwyższą jakością i klasą zaspokajającą najbardziej wygórowane oczekiwania.

Repeater służy do wzmocnienia sygnału GSM, DCS, 3G i wprowadzeniu go do wewnątrz pomieszczeń. Urządzenie doskonale nadaje się do miejsc, gdzie sygnał jest na tyle słaby, że prowadzenie rozmów przez telefon komórkowy czy korzystanie z bezprzewodowego Internetu jest niemożliwe. Przykładem może być miejsce położone daleko od nadajnika lub budynek z grubymi ścianami, piwnicami użytkowymi (puby, restauracje) lub nowoczesnymi oknami, których szyby zatrzymują sygnał.

Aby bez zakłóceń rozmawiać przez telefon komórkowy lub korzystać z bezprzewodowego Internetu wystarczy zamontować wzmacniacz GSM, DCS lub 3G. Wybór odpowiedniego wzmacniacza zależy od tego, na jakiej częstotliwości dany operator nadaje sygnał na Państwa terenie.

Specjalizujemy się w kompleksowym wykonywaniu systemów wzmacniania sygnału telefonii komórkowej w pasmach GSM, DCS, UMTS oraz Internetu bezprzewodowego pracującego na częstotliwościach GSM (GPRS, EDGE), DCS, UMTS (3G, HSDPA). Do instalacji wykorzystujemy urządzenia renomowanych i sprawdzonych producentów, co gwarantuje poprawne i stabilne działanie systemu.