O nas

Antex - montaż anten

Nasza firma zajmuję się profesjonalnym montażem systemów do odbioru cyfrowej telewizji satelitarnej, telewizji naziemnej DVB-T2, oraz montażem telewizorów LCD, PLAZMA, LED. Posiadamy profesjonalne urządzenia pomiarowe, co pozwala na wykonanie szybkiego, estetycznego i przede wszystkim trwałego montażu.

Jeśli potrzebują Państwo fachowców, to trafiliście pod właściwy adres. Od wielu lat profesjonalnie zajmujemy się usługami szeroko związanymi z ustawianiem anten satelitarnych: prowadzimy ich montaż, instalujemy całe zestawy, zajmujemy się także serwisem. To jednak tylko niewielka część udogodnień, jakie Państwu proponujemy. Jeśli życzycie sobie wzmocnić istniejący sygnał LTE, zwiększyć moc sygnału GSM w Waszych domach lub obiektach zamontować telewizor czy zainstalować Multiroom – jesteśmy do dyspozycji.

Gdy chodzi o ustawianie anten satelitarnych, w naszej pracy wykorzystujemy specjalistyczne urządzenia, pozwalające na dokonywanie bardzo precyzyjnych pomiarów. Nie tylko przyspieszają one znacząco pracę, ale także umożliwiają złapanie bardzo precyzyjnego sygnału. Staramy się, by sposób, w jaki montujemy urządzenia, był estetyczny i podkreślał elewację, zamiast ją oszpecać. Jednocześnie dbamy o to, by ustawiona antena satelitarna czy naziemna były przymocowane trwale – dzięki temu ani silny wiatr, ani grad czy ulewa nie będą w stanie zmienić ich pozycji.

Zajmujemy się także serwisem anten satelitarnych. Oznacza to, że oferujemy Państwu swoje usługi nie tylko w zakresie instalacji urządzenia „od zera”, ale także wtedy, gdy z jakiegoś powodu pogorszy się jakość pracy już działającego zestawu. Można się do nas zgłosić w przypadku zakłóceń, braku odbioru niektórych bądź wszystkich kanałów, a także gdy nie ma sygnału. W ramach serwisu sprawdzamy stan urządzenia, oczyszczamy styki, podłączamy kable, poprawiamy ustawienie. Możemy także rozbudować istniejącą instalację na Państwa życzenie.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych: przeprowadzamy instalacje anten satelitarnych zarówno na ścianach budynków, jak i ich dachach czy na balkonach. Prace wykonujemy bezpiecznie i fachowo – mamy bogate doświadczenie i odpowiedni, nowoczesny sprzęt by obsłużyć każdy obiekt. Oprócz ustawiania i serwisu anten satelitarnych i naziemnych, przeprowadzamy dla Państwa prace związane z instalacjami audiowizualnymi, montażem telewizorów LCD i plazmowych na ścianach, sufitach i innych nietypowych miejscach. Nasze usługi odpowiednie są zarówno dla właścicieli domów jednorodzinnych, jak i dla osób prowadzących ośrodki wypoczynkowe, hotele, pensjonaty, a nawet zakłady przemysłowe czy magazyny. W zależności od potrzeb Państwa zajmiemy się przygotowaniem systemu zbiorczego odbioru telewizji satelitarnej i naziemnej i ich serwisowaniem. Doradzimy także, jaki sprzęt zakupić. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą – podejmujemy się wszystkich zleceń na terenie Warszawy i w jej okolicach.

Zachęcamy do kontaktu, skorzystania z naszych usług i zadawania nam pytań – z przyjemnością rozwiejemy wszystkie Państwa wątpliwości.